Кратък подготвителен курс 60 учебни часа от 3 февруари 2019, неделя, 14-18:30ч.

• Кратък подготвителен курс (60 учебни часа, 10 седмици, през уикендите един път седмично по 6 учебни часа с почивка от 30 минути).

Цена: 380 лв., учебни материали: 40 лв.

Таксата се внася по банков път в сметката дадена по-долу.

Учебните материали се получават и заплащат на място в деня на започване на всеки курс.

Курсовете предлагат:

• Учебни материали, специално разработени от преподаватели от катедра “Англицистика и американистика” в СУ “Св. Климент Охридски”.
  • Автентични тестови задачи от кандидатстудентски изпити и подробни упражнения към всяка от тестовите задачи.
  • Целенасочено трениране на всеки елемент от изпита – Dictation (диктовка), Reading Comprehension (четене с разбиране), Cloze Test (тест за попълване на пропуснати думи), Error Identification (откриване на грешки), Paraphrase (парафраза на изречения).
  • Специални упражнения за писане на есе/съчинение – разработване на всеки елемент от текста според критериите за оценка на изпита. Индивидуален подход към всеки курсист при развиването на уменията за създаване на писмен текст на английски език и оценката на достигнатото ниво.
  • Усвояване на конкретните знания и умения, необходими за постигане на високи резултати на кандидатстудентския изпит по английски език в Софийския университет.
  • Периодични тестове за установяване на напредъка по време на курса.

Справки и записване:

тел. 0889057616; e-mail: afeas2016@gmail.com

Следете за актуална информация за конкретните дати и часове на курсовете на: https://eas.uni-sofia.bg/afeas-bg/

Както и във Фейсбук: Фондация “Университетска Англицистика и Американистика – ФУАА”: https://www.facebook.com/AcademicFoundationForEnglishAndAmericanStudies/

Банкова сметка за превод на таксите:

Фондация “УАА”
IBAN BG50UNCR96601081322315
BIC UNCRBGSF
Уникредит Булбанк

Задължено лице: трите имена на участника в курса

Основание за плащане: конкретния курс, за който се записва